Obsah stránky

UZAVÍRKA (jednosměrná) silnice ve směru Jestřebí - Dubá - stavba okružní křižovatky

pondělí, 17. duben 2023 | AKCE V OKOLÍ
Uzavírka silnice ve směru Jestřebí - Dubá - stavba okružní křižovatky
Jednosměrná uzavírka z Jestřebí na Dubou! ?⚠️
Od úterý 18. dubna do 15. června (termín se může změnit) čekejte dopravní omezení kvůli rekonstrukci křižovatky v Jestřebí. ??
Z důvodu stavby kruhového objezdu na silnicích I/9 a I/38 v Jestřebí nebude možné odbočit z Jestřebí směr Dubá. Od Dubé bude průjezd zúžený, ale jednosměrně možný.
Buďte trpěliví ? a připravte se na delší cestování autem i autobusem ?⌚.
⚠️ Autobusové linky ? 251 a 400 pojedou podle výlukových jízdních řádů. Drobná zpoždění mohou ovlivnit i linky ve směru Doksy, Mimoň a Mladá Boleslav.
? Linka 251
— spoje z České Lípy do Dubé (přes Srní, Provodín a Jestřebí) neobslouží zastávku Jestřebí, Újezd, pojedou po objízdné trase z Jestřebí do Zahrádek - Holan a Pavlovic kde se napojí na svoji trasu. Spojení do Jestřebí- Újezdu je zajištěno přestupem v Jestřebí Podolci na autobus opačného směru.
— Spoje z Dubé do České Lípy jezdí bez omezení a změn.
— Spoje ve směru do Prahy neobslouží zastávky Jestřebí - Újezd, Jestřebí - Podolec a Chlum, hl. silnice, a z Dubé pojedou z důvodu delší objízdné trasy o 5—10 minut později.
___
V křižovatce v Jestřebí se nyní stýkají významné silnice I. třídy (I/9 a I/38), přičemž do křižovatky je zapojena také silnice III/26832. Denní intenzita dopravy činí v průměru až 11 tisíc vozidel, z toho tvoří cca 25 % nákladní vozidla.
Obce na webu s.r.o.

Webové stránky pro obce a občany provozuje Obce na webu s.r.o.

Používáme soubory cookies. Svůj souhlas můžete změnit v nastavení souhlasu s využitím cookies.